Контакт

Тел.: 02/9942099
Мобилен: 0885 650 562
E-mail: office@mebelrum.bg

Нашите мебели

Матраци Матраци Genomax ( 3 )Матраци Paradise ( 28 )Матраци TED ( 14 )Матраци Viki ( 6 )Матраци Камбо Класик ( 10 )Матраци Нани ( 14 )Матраци Хегра ( 0 ) Мека мебел Канапета и дивани ( 33 )Фотьойли, кресла и табуретки ( 8 )Холни гарнитури ( 5 )Холни ъгли разтегателни ( 53 )Ъглови дивани ( 9 ) Обзавеждане за антре Комплекти за антрета ( 43 )Шкафове за обувки ( 13 ) Обзавеждане за детска стая Бюра ( 16 )Гардероби, шкафове и етажерки ( 23 )Готови детски стаи ( 39 )Детски матраци ( 11 )Легла и креватчета ( 10 ) Обзавеждане за дневна Бюфети ( 2 )Витрини ( 5 )Секции ( 69 )ТВ шкафове ( 11 )Холни маси ( 34 ) Обзавеждане за кухня Кухненски комплекти ( 27 )Кухненски ъгли ( 0 )Кухни MDF ( 24 )Кухни Астра ( 6 )Кухни Версаче ( 0 )Кухни дъб дакота ( 13 )Кухни дъб сонома ( 12 )Кухни Орех ( 12 )Кухни по поръчка ( 18 ) Обзавеждане за офиси Офис бюра ( 12 )Офис композиции ( 7 )Офис модули ( 0 ) Обзавеждане за спални Гардероби ( 26 )Легла ( 25 )Модули ( 11 )Скринове ( 24 )Спални комплекти ( 57 )Тапицирани легла ( 17 ) Обзавеждане за трапезария Маса със столове за трапезария ( 32 )Маси за трапезария ( 61 )Мебели за трапезария ( 2 )Столове за трапезария ( 30 ) Обзавеждане за хотели Маси ( 7 )Мини барове ( 2 )Рецепции ( 7 )Спални ( 16 )Студио ( 3 ) Промоции Промоции гардероби, скринове и шкафове ( 0 )Промоции Маси и столове ( 0 )Промоции Матраци ( 19 )Промоции Мебели за кухня ( 0 )Промоции Мебели за хол ( 0 )Промоции Спални и легла ( 0 )

Още обзавежданеХолни гарнитури

Начало  /  Мека мебел  /  Холни гарнитуриподреди по Цена  подреди по Име
Модерна холна гарнитура Виктор Модерна холна гарнитура Виктор Модерна холна гарнитура Виктор Модерна холна гарнитура Виктор Холна гарнитура Сан Ремо Холна гарнитура Сан Ремо Холна гарнитура Сан Ремо Холна гарнитура Сан Ремо Холна гарнитура 0721 Холна гарнитура 0721 Холна гарнитура 0721 Холна гарнитура 0721
Холова гарнитура Фантазия Холова гарнитура Фантазия Холова гарнитура Фантазия Холова гарнитура Фантазия Гарнитура за хол и всекидневна Хюррем Гарнитура за хол и всекидневна Хюррем Гарнитура за хол и всекидневна Хюррем Гарнитура за хол и всекидневна Хюррем