Контакт

Тел.: 02/9942099
Мобилен: 0885 650 562
E-mail: office@mebelrum.bg

Нашите мебели

Матраци Матраци Genomax ( 3 )Матраци Paradise ( 28 )Матраци TED ( 14 )Матраци Viki ( 6 )Матраци Камбо Класик ( 10 )Матраци Нани ( 14 )Матраци Хегра ( 0 ) Мека мебел Канапета и дивани ( 33 )Фотьойли, кресла и табуретки ( 8 )Холни гарнитури ( 5 )Холни ъгли разтегателни ( 53 )Ъглови дивани ( 9 ) Обзавеждане за антре Комплекти за антрета ( 43 )Шкафове за обувки ( 13 ) Обзавеждане за детска стая Бюра ( 16 )Гардероби, шкафове и етажерки ( 23 )Готови детски стаи ( 39 )Детски матраци ( 11 )Легла и креватчета ( 10 ) Обзавеждане за дневна Бюфети ( 2 )Витрини ( 5 )Секции ( 69 )ТВ шкафове ( 11 )Холни маси ( 34 ) Обзавеждане за кухня Кухненски комплекти ( 27 )Кухненски ъгли ( 0 )Кухни MDF ( 24 )Кухни Астра ( 6 )Кухни Версаче ( 0 )Кухни дъб дакота ( 13 )Кухни дъб сонома ( 12 )Кухни Орех ( 12 )Кухни по поръчка ( 18 ) Обзавеждане за офиси Офис бюра ( 12 )Офис композиции ( 7 )Офис модули ( 0 ) Обзавеждане за спални Гардероби ( 26 )Легла ( 25 )Модули ( 11 )Скринове ( 24 )Спални комплекти ( 57 )Тапицирани легла ( 17 ) Обзавеждане за трапезария Маса със столове за трапезария ( 32 )Маси за трапезария ( 61 )Мебели за трапезария ( 2 )Столове за трапезария ( 30 ) Обзавеждане за хотели Маси ( 7 )Мини барове ( 2 )Рецепции ( 7 )Спални ( 16 )Студио ( 3 ) Промоции Промоции гардероби, скринове и шкафове ( 0 )Промоции Маси и столове ( 0 )Промоции Матраци ( 19 )Промоции Мебели за кухня ( 0 )Промоции Мебели за хол ( 0 )Промоции Спални и легла ( 0 )

Още обзавежданеСтолове за трапезария

Начало  /  Обзавеждане за трапезария  /  Столове за трапезария
12>
подреди по Цена  подреди по Име
Трапезен стол Лале Трапезен стол Лале Трапезен стол Лале Трапезен стол Лале 36 лв. кошница Стол за трапезария Люси Стол за трапезария Люси Стол за трапезария Люси Стол за трапезария Люси 36 лв. кошница Табуретка за всекидневна и трапезария Олимп Табуретка за всекидневна и трапезария Олимп Табуретка за всекидневна и трапезария Олимп Табуретка за всекидневна и трапезария Олимп 53 лв. кошница
Тапициран стол за трапезария Юлия Тапициран стол за трапезария Юлия Тапициран стол за трапезария Юлия Тапициран стол за трапезария Юлия 97 лв. кошница Стол за кухня и трапезария Руди Стол за кухня и трапезария Руди Стол за кухня и трапезария Руди Стол за кухня и трапезария Руди 57 лв. кошница Трапезен стол Олимп Трапезен стол Олимп Трапезен стол Олимп Трапезен стол Олимп 77 лв. кошница
Стол за кухня и трапезария Нора Стол за кухня и трапезария Нора Стол за кухня и трапезария Нора Стол за кухня и трапезария Нора Трапезен стол Лора Трапезен стол Лора Трапезен стол Лора Трапезен стол Лора Стол за трапезария Доника Стол за трапезария Доника Стол за трапезария Доника Стол за трапезария Доника
Стол за трапезария Доника Лукс Стол за трапезария Доника Лукс Стол за трапезария Доника Лукс Стол за трапезария Доника Лукс Стол за кухня и трапезария Десита Стол за кухня и трапезария Десита Стол за кухня и трапезария Десита Стол за кухня и трапезария Десита Тапициран стол за трапезария Далас Тапициран стол за трапезария Далас Тапициран стол за трапезария Далас Тапициран стол за трапезария Далас
Трапезен стол Атина Трапезен стол Атина Трапезен стол Атина Трапезен стол Атина Трапезен стол Атина Лукс Трапезен стол Атина Лукс Трапезен стол Атина Лукс Трапезен стол Атина Лукс Трапезен стол Атина Каприз Трапезен стол Атина Каприз Трапезен стол Атина Каприз Трапезен стол Атина Каприз
Бар стол Калоян Бар стол Калоян Бар стол Калоян Бар стол Калоян Тапициран трапезен стол Томи Тапициран трапезен стол Томи Тапициран трапезен стол Томи Тапициран трапезен стол Томи 45 лв. кошница Трапезен стол с тапицерия Виена Трапезен стол с тапицерия Виена Трапезен стол с тапицерия Виена Трапезен стол с тапицерия Виена 127 лв. кошница
Тапициран трапезен стол Марсела Тапициран трапезен стол Марсела Тапициран трапезен стол Марсела Тапициран трапезен стол Марсела 95 лв. кошница Трапезен стол с тапицерия Лондон Трапезен стол с тапицерия Лондон Трапезен стол с тапицерия Лондон Трапезен стол с тапицерия Лондон 105 лв. кошница
12>